Марія Кот

Викладачка, консультантка, авторка курсів, ex-рекрутмент директорка Luxoft, викладачка UCU business school, сертифікована фахівчиня SHRM-SCP

Досвід Марії в IT галузі налічує вже понад 11 років, з яких 7 років вона займає керівні посади у сфері рекрутингу та менеджменту, питаннях розвитку бізнесу та операційного управління.

У 2013 року Марія приєдналась до компанії Luxoft, пройшовши кар’єрний шлях від фахівчині з підбору персоналу до керівниці відділу рекрутингу у Luxoft Україна і глобального координатора навчальної програми "High Performance Club" (внутрішня міні-MBA програма для менеджерів середньої ланки у Luxoft).

Протягом 4 років, з 2017 року Марія керувала сектором взаємодії з бізнесом в IT Dnipro Community та входила до складу Наглядової Ради організації.

Сертифікована фахівчиня SHRM, входить до складу журі HR Pro Awards HR Асоціації України.

Викладачка UCU Business school, тренерка з дисциплін та навчальних програм "People management", "Leadership", "Project management", "Customer-oriented organization", "Effective recruitment".

Учасниця навчальних програм Офісу з просування експорту "Export Revolution Pro". Розробляє та є активною учасницею програм, спрямованих на розвиток талантів молоді та жіночого лідерства.

Тренер курсів